Müşteri Temsilcisi: 0 222 234 23 24 - Email: info@eskisehirguvenlikkamerasistemi.com

Neutron Kamera Sistemleri

Neutron Güvenlik Kamera Sistemleri Eskişehir Satış Noktası olarak ;

Neutron Güvenlik Teknolojileri AŞ, video gözetim çözümlerinde ulusal ve uluslararası pazarda faaliyet gösteren, kendi ürün ve yazılımlarını üreten bir firmadır. Asya, Amerika, Avrupa, Okyanusya, Afrika, Türkiye’de ofis ve satış temsilcilikleri bulunan Neutron, her yıl satış gelirinin yüzde 10’unu Ar-Ge faaliyetlerine ayırarak video gözetim çözümlerinde teknoloji çağına öncülük etmektedir.Dünyanın en büyük 10 video gözetim çözümü firmasından biri olan Neutron, 5 yıl içinde birinci sırada yer almayı hedeflemiştir. Yatırımlarını bu doğrultuda yapmaya devam etmektedir.

Ürettiği yeni teknolojilerle dünyada güvenlik sektöründe yıldızı parlayan Neutron’un, ürünleri arasında; IP (Network) kameralar, IP (Network) kayıt cihazları, IP görüntülü diafon sistemleri, (Analog HD) AHD kamera ve kayıt cihazları, sistemlerin ekipmanları yer almaktadır. Neutron mobil uygulamalar konusunda sektöründe öncüdür. Türkiye’de ilk cep telefonu uygulamasını yapan ve 1 milyon kullanıcıya ulaşan Neutron, kendi Bulut sistemini kuran tek firmadır. Böylelikle kullanıcılar talep ettikleri takdirde kayıtlarını veya diğer bilgilerini güvenli bir şekilde saklayabileceklerdir.

Neutron'un ürünleri bankacılık, kamu güvenliği, enerji, telekomünikasyon, mobese, stadyumlar, akıllı bina ve akıllı ulaşım gibi birçok alanda geniş çapta kullanılmaktadır. ‘’Bank of China , China Minsheng Banking , China Merchants Bank , China Construction Bank, Agricultural Bank of China , Postal Savings Bank of China , Korea Kwangju Bank , Qincheng Hapishanesi ‘’ ve daha birçok büyük proje Neutron'un çözümleriyle kurulmuştur. Neutron, Türkiye’de de en yaygın bayi ağı ve en iyi referans listesine sahip markalardan biridir. Merkezi Türkiye’de yer alan Neutron’un, 2000’nin üzerinde çalışanı bulunmakta ve ürünleri Çin'de bulunan fabrikasında üretilmektedir.Neutron, güçlü,yenilik verimliliğini temsil eden,kalite odaklı bir şirkettir.

Neutron, 4K teknolojisini güvenlik sistemlerinde kullanabilmek için H.265 sıkıştırma formatını geliştirerek ürünlerinde kullanmaya başlayan ilk firmalar arasında yer alır. Neutron, Sektörde 600 patent ile en fazla patente sahiptir.Ayrıca sektörde IF tasarım ödülüne layık görülen tek firmadır.

 

Neutron Güvenlik Kamera Sistemleri Kampanyaları ;

 

Okunma 1224 defa

Eskişehir Güvenlik Sistemleri

Ada Bilgisayar Güvenlik Sistemleri kurulduğu günden bu yana günün teknolojisini takip ederek, müşterilerine en iyi hizmeti vermek adına teknolojik yeniliklerle birlikte büyümektedir. Devamı

İletişim Bilgileri

Ada Bilgisayar Güvenlik Sistemleri - Eskişehir Güvenlik Kamera Sistemleri ve daha fazlası için kampanyalarımıza bakın...

  İstiklal Mahallesi Sökmener Sokak A Blok No:5/A Odunpazarı Eskişehir
  0 222 234 23 24
  info@eskisehirguvenlikkamerasistemi.com

Haber Bülteni

Sitemizden ve yeniliklerden haberdar olmak için e-postanız ile kayıt yapınız